Tag Archives: bloggerWOMEN’SECRET – Skopje City Mall

Не можев да поминам а да не направам неколку фотки од мојот омилен бренд Women’Secret, секогаш впечатлив и дамски. Од секси долна облека до шик шешири и чанти ке бидат достапни по многу пониски цени денеска за време на Late Night Shopping во Skopje City Mall. Не го пропуштајте и најголемото модно Beachwear Show каде ќе може да се видат најновиte модели на костими за капење.

Фустан за плажа – 2990 ден. Чанта за плажа – 2390 ден. Шешир – 1190 ден.

DSC_0147 copyDSC_0143 copy Photography by Trajkoska Photography  
WRAP AROUND

DSC_0049 copy This blog post is dedicated to my new trendy wrat around sandals from ZARA. They are easy to combine with most of the colours, but they look best with elegant black! DSC_0110 copyPhotography by Trajkoska Photography  Sandals-Zara, Dress/Shirt- H&M, Necklace-H&M, Bag-Suite Blanco, Sunglasses- Aldo, Rings-H&M, Lipstik- MAC Rihanna, Hair by Studio Dior