WOMEN’SECRET – Skopje City Mall

Не можев да поминам а да не направам неколку фотки од мојот омилен бренд Women’Secret, секогаш впечатлив и дамски. Од секси долна облека до шик шешири и чанти ке бидат достапни по многу пониски цени денеска за време на Late Night Shopping во Skopje City Mall. Не го пропуштајте и најголемото модно Beachwear Show каде ќе може да се видат најновиte модели на костими за капење.

Фустан за плажа – 2990 ден. Чанта за плажа – 2390 ден. Шешир – 1190 ден.

DSC_0147 copyDSC_0143 copy Photography by Trajkoska Photography