FASHION & FRIENDS – Skopje City Mall

Петок и Сабота (03.07-04.07) дводневно шопинг лудило во Skopje City Mall, се случува  големиот настан Late Night Shopping пропратен со многу забава, дружење, модни ревии , концерти, танци  и секако огромни попусти. Тука сме и ние модните блогерки коишто ќе приредат Style Hunting и најдобро облечените ке бидат наградени. Го посетив продажниот салон на Fashion & Friends и направив неколку предлог комбинации кои ќе бидат хит оваа лето.

* Фустан Guess – 10990 ден. * Сандали Guess – 7990 ден. * Чанта Guess – 4590 ден. * Наочари Guess – 5200 ден.DSC_0077 copy DSC_0086 copyPhotography by Trajkoska Photography